MP Zalesie – harmonogram startów i ważenia

Na prośbę organizatora Mistrzostw Polski PUTS w Zalesiu, udostępniamy harmonogram startów oraz ważenia zawodników. Już teraz można zaplanować rozkład dnia przed startem.

 

03.10.2020 r. (sobota) 

PL (Trójbój) Squat –  godz. 9.00

  •   I    grupa                           T13-15     T16-17   T- 18-19
  •  II   grupa                            J23
  •  III  grupa  Kobiety            wszystkie grupy wiekowe i wagowe

PL (Trójbój) Benchpress

  •  I  grupa                            T13 -15   T-16-17  T-18-19
  •  II   grupa                           J23
  •  III  grupa   Kobiety         wszystkie grupy wiekowe i wagowe

PL (Trójbój) Deadlift

  • I    grupa                        T  15-15   T 16-17    T 18-19
  • II   grupa                        J23
  • III  grupa  Kobiety           wszystkie grupy wiekowe i wagowe

Wręczenie  medali i pucharów od T-13- J23 w PL (Trójboju) oraz Benchpress E-Q odbędzie się w trakcie trwania mistrzostw około 60 minut po Benchpress E ?Q. 

PL(Trójbój) Squat

  • I grupa Open                 67,5 kg- 82,5 kg
  • II grupa Masters             wszyscy
  • III grupa Open               90 kg  -100 kg
  • IV grupa Open               110 kg –  +140 kg

Benchperss PL

  • I grupa Open                 67,5 kg -82,5 kg
  • II grupa Masters             wszyscy
  • III grupa Open               90 kg- 100 kg
  • IV grupa Open               110kg – +140kg 

PL (Trójbój) Deadlift

  • I grupa Open                 67,5 kg -82,5 kg
  • II grupa Masters             wszyscy
  • III grupa Open               90 kg- 100 kg
  • IV grupa Open               110kg – +140kg

Po każdej grupie wiekowej około 30 minut wręczenie medali i pucharów w trójboju

04.10.2020 (niedziela)

Oficjalne otwarcie godz. 12.00

Przysiady – godz. 09.00

  • I grupa Kobiety , T 13 do J23 + Masters wszyscy
  • II grupa Men Open

Benchpress

  • I grupa                 T13-15  T 16-17
  • II grupa                T 18-19
  • III grupa               J 23
  • IV grupa               Kobiety wszystkie kategorie wiekowe i wagowe
  • V grupa                 Men  O       60 kg-90 kg
  • VI grupa                Men   M    60 kg – 90 kg
  • VI grupa                Men  M     100 kg – +140 kg
  • VII grupa               Men  O      100 kg ? 110 kg
  • VIII grupa              Men   O     125 kg ?  +140 kg

Benchpress Monster    –  wszyscy

Wręczenie  medali i pucharów Benchpress około 60 minut po skończonej grupie wiekowej  (w czasie trwania zawodów).

Deadlift

  • I grupa                 Kobiety wszystkie grupy wiekowe i wagowe
  • II grupa                Men M   wszyscy
  • III grupa               Men  T 13 do J 23 – wszyscy
  • IV grupa               Men  O  60 kg- 100 kg
  • V grupa                Men  O 110 kg – +140 kg

Wręczenie medali i pucharów około godziny po zakończonym starcie w Deadlift. 

Ważenie

  • 02.10.2020r. Piątek godz 17.00 do 21.00 wszyscy startujący PL, BP EQ
  • 03.10.2020r. Sobota godz 7.00 do 8.30   PL, BP EQ
  • 03.10.2020r. Sobota godz 16.00 do 19.00 ,wszyscy BP RAW i Monster i Deadilif, indywidualny sqaut
  • 04.10.2020r. Niedziela     7.00 do 8.30, wszyscy BP Raw, Monster i Deadlift, indywidualny squat
Tagi , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.