Chałaj Team – drużyna z energią

Rozwój w naszym Kraju Wyciskania i Trójboju Siłowego w ostatnim czasie jest coraz bardziej widoczny. W kalendarzu można odnaleźć wiele imprez, które stoją na bardzo wysokim poziomie. Jeśli to porównamy z tym co było dziesięć albo piętnaście lat temu, to różnica jest zauważalna. Jest to również widoczne w obszarze organizacji samych Teamów, które do swojego grona zapraszają najlepszych zawodników z całego kraju. Tworzy się sytuacja podobna do kolarstwa, w którym rywalizacja odbywa się głównie między profesjonalnymi drużynami. To wszystko (mam taką nadzieję) prowadzi do rozwoju żelaznego sportu, z korzyścią dla samych zawodników oraz firm, które mogą zaprezentować swój wizerunek na koszulkach najlepszych Teamów.

Jedną z profesjonalnych drużyn, które można spotkać na pomostach najlepszych zawodów w Polsce jest Chałaj Team z Łodzi. Drużyna jest prowadzona przez Bartosza Chałaja i opiera się na doświadczonych zawodnikach wysokiej klasy, którzy są doskonale znani sympatykom naszego sportu. Gdy rywalizują, to wiemy, że będą walczyli o najwyższe miejsca i będziemy mogli podziwiać wielkie ciężary. Nie inaczej było podczas ostatniego Pucharu Polski Polskiej Unii Trójboju Siłowego, który odbywał się w Siedlcach, gdzie reprezentanci ChT w czteroosobowym składzie dzielnie rywalizowali z potęga jaką jest Tytan Team. Taka sama sytuacja ma miejsce w klasyfikacji drużyn International Bench Press League, gdzie ChT ustępuje tylko słynnemu TT. To co rzuca się w oczy, to wieź między zawodnikami Chałaja, którzy tworzą wesołą, rodzinną atmosferę.

Wyniki zawodników Chałaj Team z ostatniego Pucharu Polski:

  1. Robert Wrzawiński, kat. 90 kg – 230 kg
  2. Andrzej Kocyła, kat. 110 kg – 250 kg
  3. Łukasz Zdobiak, kat. 125 kg – 250 kg
  4. Robert Cyrwus Kropek, kat. +140 kg – 270 kg

Nasz sport tworzą zawodnicy, a dobrze zarządzana drużyna potrafi zadbać o swoich członków. Miejmy nadzieję, że ten trend powstawania i doskonalenia się Teamów spowoduje, że żelazny sport zyska należne mu miejsce wśród rankingu popularności w Polsce i będziemy mogli czytać i pisać o zawodowych drużynach Wyciskania i Trójboju Siłowego.

 

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.