Ciekawa informacja – DMP

logo-POTS3-300x300Podajemy Wam gorącą informację!!! Zarząd Polskiej Unii Trójboju Siłowego w odpowiedzi na zainteresowanie zawodników i w celu uatrakcyjnienia rywalizacji w Naszym Kraju, postanowił wpleść w kalendarz imprez, Drużynowe Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc RAW. Zawody będą organizowane zawsze w drugiej połowie roku. Natomiast termin Indywidualnych Mistrzostw Polski pozostanie bez zmian (pierwsza połowa roku).

Zauważyć można rosnącą liczbę klubów, które zrzeszają bardziej lub mniej formalnie swoich zawodników, więc impreza tego typu da okazję zaprezentować się w roli Teamu. Drużyna będzie liczyła pięciu zawodników, którzy będą zbierali punkty, zgodnie z przelicznikiem stosunku masy ciała do wyciśniętego ciężaru. Każdy klub może wystawić dwie reprezentacje.

Polska Unia Trójboju Siłowego stawia sobie za cel bliską współpracę z zawodnikami i zawsze jest otwarta na propozycje, tak więc te zasady są wstępne i mogą ulec zmianie. Jeśli macie jakieś sugestie, to proszę o sygnał. Pierwsze Drużynowe Mistrzostwa Polski są planowane na rok 2016.

Otagowano , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.