Czy PZKFiTS straci pozycje lidera?

Polska„Zalesie zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą się zmierzyć ze sztangą.” Takie słowa można usłyszeć z ust Franciszka Szabluka, organizatora Międzynarodowych Mistrzostw Polski federacji WUAP w Wyciskaniu Leżąc. Mistrzostwa odbędą się w dniach 24-25.03.2012r właśnie w Zalesiu. Jest to oddalona o 20 km od Białej Podlaskiej miejscowość, która jest znana z organizacji doskonałych zawodów, a jeśli człowiekiem odpowiedzialnym za przebieg imprezy jest Franciszek Szbluk, każdy może być pewny, że będzie to święto sportów siłowych. Mogą to potwierdzić Ci, którzy mieli już okazję brać udział w poprzedniej edycji MMP.Zalesie

Jak wiadomo federacja WUAP (World United Amateur Powerlifting) nie nakłada na zawodników żadnych ograniczeń związanych z przynależnością klubową, czy członkowską opłatą roczną. „Jeśli chcesz wystartować, wystarczy, że przyjedziesz, zapłacisz tylko startowe i możesz uczestniczyć w zawodach” –  informuje organizator.

Swoje uczestnictwo w zawodach potwierdziły już drużyny ze Słowacji, Ukrainy, Czech i kilku innych krajów.  Gwarantuje to doskonałą rywalizację i murowane emocje na wysokim poziomie.

UWAGA! W sprawie opłaty startowej organizator prosi o kontakt telefoniczny.

Więcej informacji można uzyskać u Franciszka Szabluka: tel. 721 575 778 lub mail: ulpksgaj@wp.pl, www.e-powerlifting.com www.zs.zalesie.szkolnastrona.pl (zakładka Gaj).

Tutaj jest karta zgłoszeniowa

Tutaj jest regulamin zawodów

Strona Zalesia

Zalesie w Wikipedi

Otagowano , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz