Jak szybko pozbyć się wagi przed zawodami

Wielu z zawodników, którzy startują w zawodach, gdzie obowiązują kategorie wagowe w krótkim czasie przed startem ma problem z pozbyciem się kilku kilogramów, aby zmieścić się w limicie. Każdy, kto tego próbował wie, że nie jest to proste. Oczywiście można stosować diuretyki, ale nie jest to ryzykowne, jeśli weźmiemy pod uwagę skutki dla zdrowia, ale też ewentualne badanie ludzi z komisji antydopingowej.

Dla tych, którzy szukają bardziej naturalnej metody mogą być pomocne zioła i woda. Organizm to bardzo inteligentne „urządzenie”, które wie, kiedy magazynować coś, co jest rzadko uzupełniane i kiedy nie zapełniać magazynów, gdy towar jest na bieżąco dostarczany. Takim towarem jest woda. W chwili, gdy dostarczasz ją w odpowiednich ilościach nasze ciało nie musi ją magazynować w postaci zbędnego balastu (patrz zbędnych kilogramów) i wydala ją na bieżąco. Im więcej wypijasz wody, tym więcej ciało jej wydala. Dlatego tym, którzy chcą pozbyć się wagi polecam, aby na tydzień przed startem, każdego kolejnego dnia zwiększali ilość wypijanej wody, aż do nocy przed ważeniem, kiedy to wstrzymujesz jej picie. Wtedy to zależnie od efektów, albo należy powstrzymać się zupełnie przed przyjmowaniem jakichkolwiek płynów, albo, gdy waga mieści się w limicie wypijać niewielką ilość wody. Drugim ważnym składnikiem są wysokie dawki ekstraktu z mniszka lekarskiego i owocu jałowca. Dostępne badania pokazują, że zwiększyło to wydalanie wody o 19,8%!

Tak powinien wyglądać ostatni tydzień. Pamiętaj jednak, że każdy reaguje inaczej i do swojej metody trzeba dojść metoda prób i błędów.

1. Niedziela – 4 litry wody.
2. Poniedziałek – 5 litrów wody.
3. Wtorek – 6 litrów wody.
4. Środa – 7 litrów wody, wyciąg z mniszka 8000mg 2-3 x dziennie, wyciąg z owoców jałowca 2000mg 2-3x dziennie.
5. Czwartek – 8 litrów wody, mniszek 8000mg 2-3 x dziennie, jałowiec 2000mg 2-3 x dziennie.
6. Piątek – co godzinę pijesz 750 ml wody do 12-24 h przed ważeniem, mniszek 8000mg 2-3 x dziennie, jałowiec 2000mg 2 – 3 x dziennie.
7. Sobota – dzień ważenia małe łyki wody (lub bez wody), mniszek 8000mg i jałowiec 2000mg.

TUTAJ poszukaj preparatów z ekstraktu z mniszka lekarskiego i owocu jałowca.

Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz