Komunikat Polskiej Unii Trójboju Siłowego

logo-POTS3-300x300Poniżej przedstawiamy prośbę Prezesa Polskiej Unii Trójboju Siłowego pana Franciszka Szabluka.

Zwracam się z prośba do wszystkich zawodników, którzy chcą przystąpić do Polskiej Unii Trójboju Siłowego, a przede wszystkim startujących w Mistrzostwach Polski w dniach 02-03.04.2016 r. o wpłacanie rocznej opłaty licencyjnej w wysokości 40 zł na konto:

 58 8025 0007 0682 4019 3000 0010

z dopiskiem licencja PUTS, datą urodzenia oraz orientacyjną wagą ciała.

Wszyscy zawodnicy z opłaconą licencją będą uprawnieni do posiadania zdobytych Rekordów Polski Europy i Świata, za które otrzymają certyfikaty.

Start w MP jest zarazem eliminacją do Pucharów Europy i Świata, oraz do Mistrzostw Europy i Świata federacji GPC, WUAP.

Dla wszystkich zawodników zostaną założone sztywne karty, co ułatwi procedurę zgłaszania ich do w/w Mistrzostw (wystarczy tylko telefon do F. Szabluka lub zgłoszenie przez e-powerlifting.com). Opłatę licencji będzie można dokonać również przy ważeniu podczas MP.

Z uwagi na to, iż  zgłoszenia do zawodów rangi międzynarodowej dokonuje federacja krajowa, zawodnicy nieposiadający licencji nie będą mogli wystartować w Mistrzostwach Europy, Świata itd.

 

Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.