Mistrzostwa Europy Południowej WRPF – Walencja 2024

Mistrzostwa Europy Południowej federacji WRPF, które odbędą się 31 maja, 1 i 2 czerwca w Walencji to międzynarodowe zawody, które są doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w towarzystwie wspaniałych okoliczności pięknych plaż Hiszpanii. Sportowcy podczas rywalizacji będą mogli rejestrować rekordy Europy i Świata.

Termin zawodów: 31.05. – 02.06. 2024

Data zamknięcia zgłoszeń: 5 maja

Ważenie zawodników: 24 godziny przed startem w miejscu zawodów

LINK DO ZGŁOSZENIA

Zasady: wydarzenie obejmuje wszystkie kategorie wiekowe (od Teenager do Master III), trójbój siłowy (klasyczny i RAW), wyciskanie leżąc i martwy ciąg, wszystkie w trybie RAW.

Lokalizacja zawodów: zarówno zawody, jak i ważenie odbędą się w obiekcie „La nau” zlokalizowanym w Silla, zaledwie 20 km od Walencji i 20 minut jazdy od lotniska Manises (Walencja). Obiekt posiada duży, bezpłatny parking dla sportowców i publiczności.

Mapa: https://maps.app.goo.gl/auwWHD49GuqZk3hC9

LINK DO ZGŁOSZENIA

Oferta prywatnego transportu z lotniska: Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do organizatora e-mailem (info@wrpfspain.es) lub przez Instagram @wrpfspain

Organizator będzie dysponował profesjonalnym zespołem fotografów i kamerzystów, którzy uwiecznią wszystkie momenty konkursu. Część zdjęć i filmów zostanie dostarczona całkowicie bezpłatnie wszystkim sportowcom w ciągu 15 dni od zakończenia zawodów. Jeśli sportowcy chcą mieć kompletny pakiet zdjęć i filmów, będzie to wiązało się z dodatkową opłatą w wysokości 10 EUR (pakiet zdjęć lub pakiet filmów) lub 15 EUR (kompletny pakiet zdjęć i filmów). Pakiety można nabyć zarówno przed, w trakcie, jak i po zawodach.

Przez cały czas zawodów będzie transmisja zawody na żywo w serwisie YouTube.

LINK DO ZGŁOSZENIA

Otagowano , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.