Overkill – nowy sprzęt do trójboju

Overkill

Wprawdzie Overkill jest jeszcze mało znaną firmą w europie, to jednak w USA tacy zawodnicy jak Rob Luyando, Scott Mendelson, Jose Garcia, Jason Patrick, Brent Howard mogą startować w sprzęcie produkowanym przez Rudy’ego Rosales’a już od ponad dwóch lat.

Jak informuje sam Rudy, Overkill gwarantuje ekstremalną moc dla ekstremalnych trójboistów. Wysoka jakość tkaniny zaprojektowanej specjalnie dla naszej firmy, gwarantuje, że po użyciu sprzęt nie traci swoich właściwości, ale staje się jeszcze lepszy. Jest to ciekawa właściwość, zwłaszcza mając na uwadze doświadczenia z koszulkami innych firm.

Rudy zapytany o możliwość zakupu jego koszulek, informuje, że niedługo ruszy strona internetowa overkillstrength.com, gdzie będzie można kupić sprzęt. W tej chwili zamówienia można przesyłać na maila rudy@overkillstrength.com. W odpowiedzi dostaje się instrukcję jak dokonać niezbędnych pomiarów, aby dopasować wszystko idealnie do indywidualnych wymogów.

W przypadku zamówienia koszulek mamy kilka opcji do wyboru:

Koszulka Overkill

  • Pojedyncza koszulka – 170$
  • Pojedyncza koszulka przód, podwójny rękaw ? 195$
  • Podwójna koszulka ? 220$
  • Podwójna koszulka przód, potrójny rękaw ? 245$
  • Potrójna koszulka ? 295$

Potrójna koszulka jest ekstremalna i powinna być używana, tylko przez ekspertów.

Overkill

Chociaż na naszym kontynencie dominują takie firmy jak Titan, Inzer, czy Metal to na ostatnich Mistrzostwach Europy WUAP w Rybniku, można było podziwiać wspaniały występ Francuza Didier Michelon’a, który startując w koszulce Overkill zakończył zawody z wynikiem 325 kg. To daje jakiś pogląd, chociaż aby przebić dominację konkurencji potrzebnych jest więcej takich naocznych dowodów na wysoką jakość.

Jak można wyczytać w amerykańskich forach internetowych Rudy jest człowiekiem z pasją, „który zna się na trójboju jak mało kto”. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że IPF za WUAP i WPC (gdzie nie ma lepszych – dopuszczonych i „gorszych” – niedopuszczonych firm),  zezwoli na start w sprzęcie Overkill i będzie można podziwiać większą ilość zawodników również w Polsce.

Overkill

Overkill

 

Otagowano , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz