Puchar Monster Power

LOGO MONSTER BBlack Monster PowerPodczas Mistrzostw Polski w Zalesiu mogliśmy obserwować zmagania najlepszych zawodników wyciskania w Pucharze Monster Power. Jest to absolutna nowość w Polsce. Konkurencja była rozgrywana bez podziału na kategorie wagowe a zasady startu były podobne jak w wyciskaniu RAW, z tą różnicą, że zawodnicy mogli startować w czerwonym, czarnym bądź niebieskim Monsterze. Podczas tego startu zawodnicy mogli sprawdzić jak działa Monster Blue, czyli niebieska jego wersja. Wielu startujących i Monster Blueoglądających te zawody podkreślało, że taka konkurencja mogłaby zastąpić start w specjalistycznych koszulkach.

Zwyciężył ważący 67,5 kg, rekordzista świata Dominik Skrzyński z wynikiem 230 kg. Drugie miejsce zajął Marcin Błaszków, który przy wadze 95,4 Red Monster Powerosiągnął wynik 270 kg. Trzeci był Marcin Karkula, który ważąc 138,6 wycisnął 285 kg i jest to jak do tej pory najwyższy wynik wyciskania w Monsterze.

Eksperyment z rozegraniem tej konkurencji spotkał się z dużym uznaniem i wielce prawdopodobne jest to, że będzie ona częściej spotykana na zawodach.

Więcej filmów z treningów Monster Power znajdziesz na FB: 

https://www.facebook.com/Monster-Power-1436484976662037/?fref=ts

Monster Power Cup

MPCup

Otagowano , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.