Sezon czas zacząć!!!

logo PUTS

Jeśli Mistrzostwa Polski, to Zalesie. Ta mała miejscowość znana jest z gościnności oraz organizacji wspaniałych zawodów rangi międzynarodowej.

Ten rok będzie przełomowy w organizacji Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi przez Polską Unię Trójboju Siłowego. Po raz pierwszy zawody będą organizowane w formule RAW oraz w specjalistycznym sprzęcie, czyli EQ. Zawody zaplanowane są na 12 – 13 kwietnia 2014 roku. W pierwszym dniu odbędą się MMP w formule RAW federacji GPC a w drugim MMP federacji WUAP w formule EQ. Prezes Polskiej Unii Pan Franciszek Szabluk, organizując te zawody w ten sposób, daje możliwość startu zawodnikom i tym samym szansę na zdobycie medali w dwóch federacjach w jeden weekend. Już wkrótce więcej szczegółów.

Regulamin Mistrzostw do pobrania

Zgłoszenie szybkie

Entry Form

Karta zgłoszeń

 

REGULAMIN

MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI
BENCHPRESS  RAW EQ FEDERACJI GPC/WUAP

W DNIACH 12-13.04.2014R

 

I.                   CEL ZAWODÓW

 

  1. Popularyzacja wyciskania sztangi leżąc.
  2. Integracja młodzieży i dorosłych w ramach rywalizacji sportowej.

 

II.                ORGANIZATORZY TURNIEJU

  1. Urząd Gminy w Zalesiu
  2. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
  3. Gminny Ośrodek Kultury w Zalesiu
  4. Uczniowski Ludowy Pożarniczy Klub Sportowy GAJ w Zalesiu
  5. Powiatowe Zarzeszenie LZS w Białej Podlaskiej

 

III.             TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW

  1. 12-13.04.2014 r. hala sportowa w Zespole Szkół w Zalesiu, ul. Szkolna 10

 

IV.             SPOSÓB RYWALIZACJI

  1. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami (WUAP i GPC ).

Kategorie wagowe kobiet we wszystkich grupach wiekowych: 48 kg, 52 kg, 56 kg, 60 kg, 67,5 kg, 75 kg, 82,5 kg, +90 kg.

Kategorie wagowe mężczyzn we wszystkich grupach wiekowych: 52 kg, 56 kg, 60 kg, 67,5 kg, 75 kg, 82,5 kg, 90 kg, 100 kg, 110 kg, 125 kg, 140 kg, +140 kg.

 

V.                NAGRODY

Wszyscy uczestnicy Międzynarodowych Mistrzostw Polski otrzymują:

miejsca 1 – 3; medal + dyplom

miejsca 4 – 6;  dyplom

  1. Kategoria junior kobiety do lat 23;1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  2. Kategoria open kobiety; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  3. Kategoria masters kobiety; 1 – 3 miejsca puchar + dyplom
  4. Kategoria open T  16-17; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  5. Kategoria open T 18-19; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  6. Kategoria open juniorzy do lat 23; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  7. Kategoria open seniorzy; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  8. Kategoria open submasters 35-39 lat; 1-3 miejsce puchar + dyplom
  9. Kategoria open masters 50 lat; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  10. Kategoria open masters do 60 lat; 1 – 3 miejsce puchar + dyplom
  11. Kategoria open masters + 60 lat: 1 – 3 miejsce puchar + dyplomKlastfikacja osobno Raw oraz EQ
    Nagrody: medale, puchary są oddzielnie RAW EQ

           

 

VI.             WARUNKI UCZESTNICTWA

  1. Strój sportowy – koszulki do łokcia, obcisły dół, wełniak, dopuszczone specjalne koszulki, dobry stan zdrowia.
  2. Opłata startowa: 30 EUR / 120 zł./ opłata na miejscu

 

VII.          WAGA/ WEGIHT

11.04.2014r.  16.00 – 19.00 wszyscy startujący w RAW

12.04.2014r. 7.00 – 9.00 wszyscy startujący w RAW

12.04.2014r. 16.00 – 19.00 wszyscy startujący w EQ

13.04.2014r. 7.00 – 9.00 wszyscy startujący w EQ

 

VIII.       PROGRAM ZAWODÓW

 

12.04.2014 r. / sobota

  1. 9.50 odprawa techniczna
  2. 10.00 uroczyste otwarcie Międzynarodowych Mistrzostw Polski – powitanie zaproszonych gości
  3. 11.00 start Teenager16-17, Teenager 18-19,  Kobiety, Juniorzy, Submasters, Masters i Open / RAW

 

13.04.2014r. / niedziela

1.    9.50 odprawa techniczna

2.    10.00 uroczyste otwarcie Międzynarodowych Mistrzostw Polski – powitanie zaproszonych gości

3.    11.00 start Teenager16-17, Teenager 18-19,  Kobiety, Juniorzy, Submasters, Masters i   Open / EQ

 

IX.             SĘDZIOWIE

  1. Sędzia główny: Andrzej Skowronek KM – Ruda Śląska
  2. Sędzia: Franciszek Szabluk Wielokrotny Mistrz Świata
  3. Sędziowie wytypowani przez Federację WUAP/ GPC
  4. Spiker: Wojciech Laszuk
  5. Spiker: Piotr Woźniak – Biała Podlaska
  6. Sekretariat Mistrzostw: Marzena Niedźwiedź, Jolanta Chaciewicz, Wiesław Rzymowski, Adrian Kamiński, Maciej Kublik

 

X.                NOCLEGI I WYŻYWIENIE

  1. Hotel Karczma w Horbowie  tel/fax +48 83 375-75-45, e-mail- wzagrodzie@pajerokarczma.pl
  2. Hotel Skala Biała Podlaska, ul.Artyleryjska 1, tel: +48 83 343 73 73, e-mail- hotel@skalabp.pl
  3.  Zajazd Leśny Firmy Pajero w Zalesiu  tel: +48 83 375-75-70
  4. Hotel LOTOS w Woskrzenicach- tel: +48 83 341-11-93, +48 83 341-11-39
  5. Hotel Pod Dębami w Kobylanach  tel: + 48 83 375 16 32, e-mail: rezerwacje@hotelpoddebami.pl
  6. Hotel LESTA w Zalesiu  tel: +48 83 375-71-29
  7. Gospodarstwo Agroturystyczne Kraciówka w Koczukówce  tel: + 48 604 535 579, e-mail- kraciowka@poczta.fm

 

XI.             POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Każdy zawodnik zawodów powinien być ubezpieczony we własnym zakresie lub przez delegujący klub.
  2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki w czasie zawodów.
  3. Wszystkie sprawy sporne rozstrzyga Sędzia Główny w porozumieniu z organizatorem.
  4. Proszę o zgłoszenie zawodników do dnia 04.04.2014r.
  5. Więcej informacji odnośnie zawodów można uzyskać u Franciszka Szabluka (tel. 721 575 778), wuap.gminazalesie.pl, e-powerlifting.com

 

XII.          PATRONAT MEDIALNY

  • TV Lublin
  • TV Biala
  • Radio Lublin,
  • Słowo Podlasia – Roman Laszuk; redaktor sportowy
  • Słowo Podlasia – Adam Trochimiuk; fotoreporter
  • Radio Katolickie Podlasie
  • Tygodnik Wspólnota, Mateusz Połynka; redaktor sportowy
  • Gościniec Bialski
  • www.e-powerlifting.com

Boomerang silver

Lista zawodników (stan na 07.04.2014)

 

 

EQ

Women:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria wiekowa

Kategoria wagowa

Kraj

1.Katarzyna LorencT 16-1756 kgPoland
2.Marlena SosidkoT 16-1760 kgPoland
3.Erika BuzinkayovaT 18-1952 kgSlovakia
4.Jana VaskovaT 18-1975 kgSlovakia
5.Magdalena SławińskaT 18-1982,5 kgPoland
6.Daniela LastivkovaJ 2367,5 kgSlovakia
7.Ewa MarkowskaJ 2382,5 kgPoland
8.Honorata KaczorowskaOpen56 kgPoland
9.Dagmar LiptakovaOpen60 kgSlovakia
10.Julia KosturovaOpen75 kgSlovakia
11.Terezia MilaSubmasters60 kgSlovakia

 Men: 

 

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria wiekowa

Kategoria wagowa

Kraj

1.Kamil LipińskiT 16-1767,5 kgPoland
2.Tomasz WitkowskiT 16-1767,5 kgPoland
3.Adrian BrodaT 16-1782,5 kgPoland
4.Damian KrasuckiT 18-1952 kgPoland
5.Vladyslaw PaletkoT 18-1990 kgUkraine
6.Łukasz WasylukT 18-19110 kgPoland
7.Paweł MiginkoJ 2360 kgPoland
8.Łukasz SiawlukJ 2360 kgPoland
9.Adrian SkubiszJ 2367,5 kgPoland
10.Adrian LipińskiJ 2367,5 kgPoland
11.Daniel JurcJ 2367,5 kgPoland
12.Jacek BrodzikJ 2367,5 kgPoland
13.Damian WolnikJ 2367,5 kgPoland
14.Adrian KopaniaJ 2375 kgPoland
15.Paweł SzudejkoJ 2375 kgPoland
16.Rafał ŻarnowskiJ 2375 kgPoland
17.Arkadiusz NowakJ 2375 kgPoland
18.Paweł WalczakJ 2375 kgPoland
19.Paweł CzempielJ 2375 kgPoland
20.Mateusz GajewiczJ 2382,5 kgPoland
21.Rafał KrawczykJ 2382,5 kgPoland
22.Dawid HaładJ 2382,5 kgPoland
23.Daniel SamoszukJ 2390 kgPoland
24.Mateusz KołataJ 2390 kgPoland
25.Łukasz KurjaniukJ 2390 kgPoland
26.Piotr BosekJ 23110 kgPoland
27.Dominik PopernikJ 23140 kgSlovakia
28.Marcin ZabielskiOpen67,5 kgPoland
29.Tomasz ZielińskiOpen75 kgPoland
30.Grzegorz DrewielaOpen75 kgPoland
31.Sylwester KubackiOpen82,5 kgPoland
32.Jonas AnderbingOpen82,5 kgSweden
33.Robert WrzawińskiOpen82,5 kgPoland
34.Jozef CicvaraOpen82,5 kgSlovakia
35.Volodymyr GalygaOpen82,5 kgUkraine
36.Łukasz KozłowskiOpen82,5 kgPoland
37.Rafał GędzierOpen82,5 kgPoland
38.Dawid DeptuchOpen90 kgPoland
39.Niklas HakanssonOpen90 kgSweden
40.Krzysztof ZakrzewskiOpen90 kgPoland
42.Przemysław KomarskiOpen90 kg
43.Krzysztof CelińskiOpen100 kgPoland
44.Piotr HeroldOpen100 kgPoland
45.Maciej JaśkiewiczOpen100 kgPoland
46.Sebastian BulengerOpen110 kgPoland
47.Mateusz LewandowOpen110 kgPoland
48.Hubert DawidziukOpen110 kgPoland
49.Artur RejekOpen110 kgPoland
50.Mirosław ZakrzewskiOpen125 kgPoland
51.Adam NalewajkOpen140 kgPoland
52.Dariusz WdowińskiOpen140 kgPoland
53.Artur KowalskiOpen140 kgPoland
54.Seweryn DomańskiOpen140 kgPoland
55.Kamil SiemborskiOpen140 kgPoland
56.Karri KaliolaOpen140 kgPoland
57.Rafał WysockiOpen140+ kgPoland
58.Rafał MyszkaOpen140+ kgPoland
59.Marcin HerokSubmasters75 kgPoland
60.Igors MarudinsSubmasters82,5 kgLatvia
61.Mihails RekaikinsSubmasters100 kgLatvia
62.Juliusz ZbierskiSubmasters100 kgPoland
63.Sebastian BalnerSubmasters110 kgPoland
64.Adam KozłowskiSubmasters110 kgPoland
65.Tomasz CzapiewskiSubmasters140 kgPoland
66.Arkadiusz HeroldMasters 40-44100 kgPoland
67.Juliusz ZbierskiMasters 40-44100 kgPoland
68.Niclas FribergMasters 40-44100 kgSweden
69.Marian MilyMasters 40-44110 kgSlovakia
70.Marcel MatejMasters 40-44110 kgSlovakia
71.Zygmunt WysockiMasters 45-4982,5 kgPoland
72.Waldemar NacewiczMasters 45-49125 kgPoland
73.Grzegorz PeksaMasters 45-49140 kgPoland
74.Janusz WitkowskiMasters 50-5490 kgPoland
75.Bernard  HojkaMasters 55-5975 kgPoland
76.Zdzisław LeśniewskiMasters 55-5982,5 kgPoland
77.Franciszek SzablukMasters 55-5990 kgPoland
78.Wiesław WróbelMasters 55-59100 kgPoland
79.Stanisław KozenkoMasters 55-59100 kgPoland
80.Krzysztof  KołodziejMasters 55-59100 kgPoland
81.Wojciech NiteckiMasters 55-59110 kgPoland
82.Marian KnuthMasters 55-59110 kgPoland
83.Antoni KalńskiMasters 60-6467,5 kgPoland
84.Zbigniew KoperMasters 60-6475 kgPoland
85.Witold TarkowskiMasters 65-6960 kgPoland
86.Kazimierz TamiłowskiMasters 65-6982,5 kgPoland
87.Jan MatejMasters 65-6990 kgSlovakia

RAW


Women:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Kategoria wiekowa

Kategoria wagowa

Kraj

1.Marlena SosidkoT 16-1760 kgPoland
2.Ewa RogulskaOpen67,5 kgPoland
3.Maryna SoltanovaOpen67,5 kgUkraine
4.Marzena DowalewskaOpen82,5 kgPoland
5.Slavka RatvajskaMasters 40-4456 kgSlovakia
6.Marzena WysockaMasters 45-4990 kgPoland
7.Liudmyla TsvietkovaMasters 50-5456 kgUkraine

 

Men:

Lp.

Imie i nazwisko

Kategoria wiekowa

Kategoria wagowa

Kraj

1.Krzysztof PruszyńskiT 16-1752 kgPoland
2.Stanislaw KotsagaT 16-1767,5 kgUkraine
3.Dariusz WybranielT 16-1767,5kgPoland
4.Marcin GóreckiT 16-1767,5 kgPoland
5.Mateusz CzarneckiT 16-1775 kgPoland
6.Mateusz SawickiT 16-1775 kgPoland
7.Tomasz MalczykT 18-1975 kgPoland
8.Patryk LinkiewiczT 18-1967,5 kgPoland
9.Grzegorz WalczakT 18-1975 kgPoland
10.Stepan MalykT 18-1990 kgUkraine
11.Adrian SkubiszJ 2367,5 kgPoland
12.Jacek BrodzikJ 2367,5 kgPoland
13.Damian GordonJ 2367,5 kgPoland
14.Rafał OraczewskiJ 2375 kgPoland
15.Adrian KopaniaJ 2375 kgPoland
16.Paweł CzempielJ 2375 kgPoland
17.Mateusz GajewiczJ 2382,5 kgPoland
18.Rafał KrawczykJ 2382,5 kgPoland
19.Sebastian PawlikJ 2382,5 kgPoland
20.Mariusz WarownyJ 2390 kgPoland
21.Łukasz KurjaniukJ 2390 kgPoland
22.Oleksandr SlavutskyyJ 2390 kgUkraine
23.Adam PrzygodaOpen60 kgPoland
24.Michał RóżckiOpen67,5 kgPoland
25.Marcin KosowskiOpen67,5 kgPoland
26.Dominik SkrzyńskiOpen75 kgPoland
27.Roman ŚliżOpen75 kgPoland
28.Marek TokarskiOpen75 kgPoland
29.Radosław BrzozaOpen82,5 kgPoland
30.Bartosz ChyłaOpen82,5 kgPoland
31.Robert WrzawińskiOpen82,5 kgPoland
32.Krzysztof KlimaszewskiOpen82,5 kgPoland
33.Patryk SzypułaOpen90 kgPoland
34Krzysztof JaworskiOpen90 kgPoland
35.Dawid KijewskiOpen90 kgUkraine
36.Mateusz LewandowiczOpen90 kgPoland
37.Paweł TryborczukOpen90 kgPoland
38.Miłosz KazimierskiOpen90 kgPoland
39.Igor VinyarskiOpen100 kgUkraine
40.Adam ChyłaOpen100 kgPoland
41.Konrad CzuprynOpen100 kgPoland
42.Mirosław OrłowskiOpen100 kgPoland
43.Oleg PalamarchukOpen110 kgUkraine
44.Sebastian BulengerOpen110 kgPoland
45.Peter HallbergOpen110 kgSweden
46.Daniel MakowskiOpen110 kgPoland
47.Artur RejekOpen110 kgPoland
48.Volodymyr LebanskyiOpen110 kgUkraine
49.Waldemar JóźwikOpen110 kgPoland
50.Pavlov YevheniyOpen125 kgUkraine
51.Tomasz ChwalczukOpen125 kgPoland
52.Łukasz KuziołaOpen125 kgPoland
53.Tomasz ChwalczukOpen125 kgPoland
54.Tomasz CzapiewskiOpen140 kgPoland
55.Dariusz WdowińskiOpen140 kgPoland
56.Artur KowalskiOpen140 kgPoland
57.Kamil SiemborskiOpen140 kgPoland
58.Bartosz ChałajOpen125 kgPoland
59.Artur KiczukOpen140 kgPoland
60.Rafał WysockiOpen140+ kgPoland
61.Rafał MyszkaOpen140+ kgPoland
62.Marek SuchodolskiMasters 40-4467,5 kgPoland
63.Bogdan KropidłowskiMasters 40-4475 kgPoland
64.Hovhannes YazichyanMasters 40-4490 kgArmenia
65.Michał KijańskiMasters 40-44100 kgPoland
66.Andrzej KruczyńskiMasters 40-44110 kgPoland
67.Oleg PalamarchukMasters 40-44110 kgUkraine
68.Dariusz FormellaMasters 40-44110 kgPoland
69.Zbigniew WawrzyniakMasters 40-44110 kgPoland
70.Artur RejekMasters 40-44110 kgPoland
71.Krzysztof ChowaniakMasters 40-44125 kgPoland
72.Zygmunt WysockiMasters 45-4982,5kgPoland
73.Jerzy KotMasters 45-49140 + kgPoland
74.Witold GolusMasters 50-54100 kgSweden
75.Zdzisław LeśniewskiMasters 55-5982,5 kgPoland
76.Oleksii KhromenkovMasters 55-59100 kgUkraine
77.Krzysztof  KołodziejMasters 55-59100 kgPoland
78.Jan GołąbekMasters 55-59110 kgPoland
79.Wojciech NiteckiMasters 55-59110 kgPoland
80.Marian KnuthMasters 55-59110 kgPoland
81.Antoni KalińskiMasters 60-6467,5 kgPoland
82.Zbigniew KoperMasters 60-6475 kgPoland
83.Witold TarkowskiMasters 65-6960 kgPoland
84.Kazimierz TamiłowskiMasters 65-6982,5 kgPoland
85.Wiesław DąbrowskiMasters 70-7475 kgPoland
86.Mirosław OrłowskiMasters 70-74100 kgPoland

 

 

 


Tagi , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.