Monster Power – wyciskanie

Monster Blue

Monster BlueMonster Blue, czyli niebieska wersja Monstera.

Wielu ćwiczących twierdzi, iż pozwala on ćwiczyć z takimi ciężarami, które bezsprzecznie wcześniej nie były osiągalne. Monster ten przeznaczony dla osób, którzy chcą dokładać jeszcze większy ciężar w treningu niż z Monsterem Black, tak więc został on stworzony z dedykacją dla bardzo zaawansowanych zawodników i tych którzy startują w koszulkach do wyciskania.

Dzięki temu, że został on stworzony z dużo grubszego materiału, gwarantuje bardzo dużą moc! Profesjonaliści, którzy testowali Monster Blue, byli tym zachwyceni! Nowoczesna myśl wykorzystana w tradycyjnym treningu daje wyśmienite rezultaty w przyroście siły.

Monster Blue jest przeznaczony do treningu w sprzęcie, ale Ci, którzy chcą dołożyć jeszcze większy ciężar na sztangę, wykorzystują go także do treningu RAW.

Produkt nasz w testach pozwolił dołożyć około 40 kg na sztangę.


 

Monster Black

Black Monster Power Przekonasz się, że Monster Black przeniesie Cię w inny wymiar treningu wyciskania i nie tylko.

Black, to wersja stworzona z podwójnej warstwy materiału występującego w Monster Red, co sprawia, iż rekomendujemy go dla zaawansowanych zawodników, którym może pomóc pokonać blokadę w treningu, a co za tym idzie, zrobić wielki krok naprzód, gdyż jego grubość zagwarantuje bardzo dużą moc i wyraźną różnicę w kolejnych podejściach!

Monster Black był wielokrotnie używany przez profesjonalnych zawodników, którzy chcieli czegoś więcej w swoim treningu, a Ci niejednokrotnie stwierdzali iż pomógł im on pokonać kolejne granice w budowaniu siły. Jest to spowodowane tym że Monster odciąża górną połowę ciała i pozwala na trening z taką intensywnością, która wcześniej była nieosiągalna. Pozwala on nawet na ćwiczenie z lekką kontuzją bez bólu przy dużych ciężarach.

Doskonale nadaje się zarówno do treningu RAW jak i w sprzęcie.

W testach Monster Black pozwolił dołożyć do 30 kg na sztangę.


Monster Red

Red Monster 2Monster Red przełamie Twoje bariery.

Produkt nasz jest zbudowany z pojedynczej warstwy, dzięki czemu jest on przeznaczony dla mniej doświadczonych zawodników niż Monster Black.

Pomoże Ci on pokonać blokadę w treningu i zrobić wielki krok naprzód, dzięki czemu zaskarbił sobie sympatię wielu klientów. Zebrał on wśród nich tak świetne oceny tym, iż wielokrotnie pomagał wprowadzić trening na wyższy poziom, pozwalając znowu nabrać wiatru w żagle i łamać swoje początkowe ograniczenia.

Ten powiew świeżości w Twoim treningu może dać wyśmienite rezultaty. Doskonale nadaje się do treningu RAW jak i w sprzęcie.

W testach Monster Red pozwolił dołożyć nawet do 20 kg na sztangę.

Także ten Monster świetnie odciąży górną połowę ciała i pozwoli Ci na trening z intensywnością, której się sam wcześniej nie spodziewałeś, co znalazło odzwierciedlenie w wielu opiniach. Z tego powodu Monster pozwala na ćwiczenie nawet z lekką kontuzją bez bólu przy większych ciężarach!

Możliwość komentowania została wyłączona.